Publikováno

Výkup čerstvých bezinkových květů 2021

Vykupujeme čerstvě nasbírané květy černého bezu od 14. června 2021. Výkupní cenu 30 Kč/kg nabízíme pouze pro čerstvé (ne sušené) květy ve stavu vhodném pro naši výrobu bezinkového sirupu. (Pro ty si po dohodě i přijedeme, přičemž minimální množství bude v tomto případě obvykle asi 150 kg). Vyšší výkupní cena platí pro bezové květy, které v tomto stavu dopravíte do Soběslavi (za jakých podmínek je přepravovat je možné konzultovat), kde za ně vyplácíme 35 Kč/kg. (Příjem z této činnosti se do 30 000 Kč nedaní.) Sběrači přitom běžně nasbírají cca 4 – 8 kg za hodinu, navíc s volnou pracovní dobou a jako bonus práce na čerstvém vzduchu, čisté a bezhlučné pracovní prostředí atd:-) Nabídka platí i pro výkupny bylin (v červnu 2021). Na další informace je možné se vyptat nebo se rovnou dohodnout na spolupráci přes e-mail, např.: info@sirupy.eu nebo na tel.: 608254013.

V týdnu od 21.6. vykupujeme čerstvý květ černého bezu vhodné pro výrobu (bílé květy) ve výrobě v Soběslavi za 50 Kč/ kg!

Publikováno

Výkup kaštanů 2020 (Praha, Soběslav, příp. i jinde)

V září a říjnu 2020 vykupujeme kaštany (plody jírovce). Nabídka platí i pro školy. Výkupní místa jsou v Soběslavi a v Praze 6, Břevnově, pro větší množství si přijedeme. Výkupní cena kaštanů je u nás 4 Kč/kg, přičemž do výkupu je kaštany třeba skladovat tak, aby nezplesnivěly tzn. nejlépe venku pod střechou, v prodyšných pytlích (které můžeme zaslat) a ne v igelitu. (Příjem z této činnosti se do výše výdělku 30 000 Kč nedaní.) Na další informace je možné se vyptat nebo se hned dohodnout na spolupráci přes kontaktní formulář, e-mail (např.: info(@)sirupy.eu) nebo na tel.: 608254013.