Publikováno

Výkup kaštanů 2023 (Praha, Soběslav, příp. i jinde)

V září a říjnu 2023 vykupujeme kaštany (plody jírovce). Nabídka platí i pro školy. Výkupní místa jsou v Soběslavi a v Praze 6, Břevnově, pro větší množství si po dohodě přijedeme. Výkupní cena kaštanů je u nás 4 Kč/kg, přičemž do výkupu je kaštany třeba skladovat tak, aby byly ještě i při odvozu použitelné tzn. zamezit vzniku plísní vhodným prostředím nejlépe venku pod střechou, v prodyšných pytlích (které můžeme zaslat) a ne v igelitu. (Příjem ze sběru bylin se do výše výdělku 30 000 Kč nedaní.) Na další informace je možné se vyptat nebo se hned dohodnout na spolupráci přes kontaktní formulář, e-mail (např.: info(@)sirupy.eu) nebo na tel.: 608254013.

Publikováno

Tisana bylinné čaje k ředění

Bylinné čaje se zahuštěnou jablečnou šťávou bez přídavku cukru ve 330 ml skleněných láhvích jsou ke koupi přes náš e-shop i přímo zde v sídle firmy na Drinopolu, Bělohorská 493/63, Praha 6, Břevnov.

Zdravotní tvrzení neschválená EU není povoleno uvádět, a tak nezbývá, než nahlédnout do herbářů nebo odborné a jiné literatury. Není bez zajímavosti ani to, že velké oblibě se nyní pelyněk roční těší v Africe, zejména v Madagaskaru, kde má bylinný léčebný nápoj s obsahem artemisia annua velkou podporu i ze strany prezidenta.

Tisana Artemisia
Tisana Betula