Bylinné sirupy a nápojové koncentráty TO, Tisana

Tisana Betula

K rychlé přípravě nealkoholických nápojů. Na zdraví!  

Bez přídavku umělých sladidel, konzervantů a barviv               

 

 

To jsou koncentráty bez přídavku umělých sladidel, barviv a konzervantů určené k přípravě nealkoholických nápojů. Návod k přípravě domácí limonády: Zřeďte To alespoň pětinásobným množstvím studené či horké vody a nápoj je hotov. Můžete také přidat kapku citronové či jiné ovocné šťávy nebo To přimíchat do svého oblíbeného nápoje. Po otevření To uchovávejte v chladu a spotřebujte do 14 dnů.

Objednávky 

Objednávejte, prosím, telefonicky: (+420) 235366410, faxem: (+420) 235301582, přes objednávkový formulář nebo e-shop nebo e-mailem na adresu: sirupy@llcomp.cz nebo prodej@sirupy.eu, osobní odběr v Praze 6 v Břevnově, v případě větších objednávek a závozu nebo osobního odběru, prosím, počítejte s tím, že balení je v kartonu po 9 kusech (druhy můžeme kombinovat).

Leták k nahlédnutí a ke stažení je zde.

Maloobchodní ceník je pak k nahlédnutí po kliknutí sem

Kontaktní (objednávkový) formulář

  Jméno:

  Firma:

  Telefonní číslo:

  Email:

  Předmět:

  Předmět objednávky | poptávky:

  (sirup, počet láhví)


  TO z máty peprné se třtinovým cukrem,

  To bio z jehličí smrku,

  TO Pomeranč s rakytníkem se třtinovým cukrem,

  TO Zázvor,

  TO z květů černého bezu,

  TO z aronie a z jahod,

  TO z klikví (kanadských brusinek),

  TO Lípa,

  TO Ibišek s malinou,

  Bříza s višňovým koncentrátem 0,33 l,

  EXTRATO Zázvor (pálivější, se třtinovým cukrem),

  TO Rooibos - red ice tea (se třtinovým cukrem),

  Bříza s jablečným koncentrátem 0,33 l (bez přídavku cukru),

  Lila (levandulový koncentrát),

  Trnka,

  Jiné, poptávka, poznámka atp.:

  Please prove you are human by selecting the Cup.

  • Bříza s jablkem

  Bříza s jablkem je nápojový koncentrát určený k přípravě březové limonády, ledového nebo horkého bylinného čaje. Je bez přídavku cukru, barviv a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 14 dnů. Návod k přípravě: Zřeďte alespoň šestinásobkem horké či studené vody. Složení: extrakt z listů břízy 55%, jablečný koncentrát 45%. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Objem: 0,33 l. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • Bříza s višní

  Bříza s višní je nápojový koncentrát určený k přípravě březové limonády, ledového nebo horkého bylinného čaje. Je bez přídavku barviv a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 14 dnů. Návod k přípravě: Zřeďte alespoň šestinásobkem horké či studené vody. Složení: extrakt z listů břízy 58%, višňový koncentrát 19%, cukr. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Objem: 0,33 l. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • To Ibišek s malinou

  Složení: extrakt z květů ibišku (49%), cukr, voda, malinový extrakt (2%), citronový koncentrát. Objem: 0,7 l. Po otevření skladujte při teplotě 2-5°C a spotřebujte do 14 dnů. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  Ibiškový čaj nebo džus je vítaným osvěžením ve Střední Asii, západní a severní Africe, Karibiku, Střední Americe nebo Thajsku. V některých zemích je tento nápoj tak populární, že se stal národním pitím, jako např. v Senegalu, kde se mu říká bissap, nebo v Egyptě, kde jej znají pod názvem karkade.

  Ibiškový nápoj byl údajně oblíbeným pitím faraonů, ale jeho kouzlo rozhodně nespočívá jen v krásné barvě.

  Malinový extrakt tomuto koncentrátu dodává ovocný nádech.

  • To Lípa

  Složení: extrakt z květů lípy (45%), cukr, voda, citronový koncentrát, kyselina askorbová.
  Objem: 0,7 l. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 14 dnů. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  To je koncentrát k přípravě lipového čaje – ať už horkého či ledového. Doporučujeme do lipového čaje připraveného z koncentrátu To přidat čerstvě vymačkanou citronovou šťávu. Výborná je také kombinace To Lípa aTo z květů černého bezu.

  Lipové květy jsou známé svými léčivými účinky. Květy obsahují flavonové glycosidy (zejména tilirosid) a malé množství silice. Dále třísloviny, cukry a malé množství saponinu. Čaj se používá na podporu pocení, působí na kardiovaskulární systém a proti nemocem dýchacích cest.

  • TO Pomeranč s rakytníkem 

  Pomeranč patří mezi nejoblíbenější příchutě ovocných nápojů. V kombinaci s rakytníkem má jemnou chuť. TO pomeranč s rakytníkem je koncentrát k přípravě nealkoholických nápojů bez přídavku barviv, umělých sladidel a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě
  2 – ­5°C a spotřebujte do 14 dnů. Složení: pomerančová šťáva z koncentrátu, voda, nerafinovaný třtinový cukr, rakytníková šťáva, citronový koncentrát, kyselina askorbová. Objem: 0,7l. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • TO Rooibos (red ice tea) – k přípravě ledového červeného čaje, se třtinovým cukrem

  To Rooibos je koncentrát určený k přípravě nealkoholických nápojů. Návod: zřeďte to alespoň čtyřnásobným množstvím horké či studené vody. Pouhým namícháním s vodou a nejlépe ještě s citronovou šťávou tak získáte lahodný červený čaj či ice tea jako domácí limonádu. Po otevření skladujte při teplotě 2–5°c a spotřebujte do 14 dnů. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Složení: extrakt z rooibosu (voda, rooibos) 57%, třtinový cukr, citronový koncentrát. Objem: 0,7 l.
  Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: energetická hodnota 595 kJ / 140 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g.

  • TO z máty peprné (se třtinovým cukrem a limetkovou šťávou)

  TO je bez přídavku barviv a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 14 dnů. Ze sirupu lze připravit horký čaj nebo osvěžující nealkoholický mojito nápoj s minerálkou a ledem. Složení: extrakt z listů máty peprné, třtinový cukr, koncentrovaná limetková šťáva, kyselina citrónová. Pasterováno. Objem: 0,7 l. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • TO Zázvor

  TO je bez přídavku barviv a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 14 dnů. Z koncentrátu připravíte osvěžující nápoj zředěním minerálkou a ledem. Složení: extrakt zázvoru 48,5%, cukr, citronový koncentrát 1,5%, kyselina citronová. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Objem: 0,7 l. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • EXTRATO Zázvor 

  Extrato je ostřejší verze zázvorového koncentrátu k přípravě nealkoholických nápojů se třtinovým cukrem. Návod: zřeďte to alespoň čtyřnásobným množstvím horké ci studené vody. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 14 dnů. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Složení: extrakt ze zázvoru (voda, zázvor) 64%, třtinový cukr, citronový koncentrát. Objem: 0,7 l. Průměrné Výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 595 kJ / 140 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 35 g, z toho cukr 35 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • TO z klikví (kanadských brusinek)

  Podle vyjádření SZPI je nyní nutné při poskytování informací konečnému spotřebiteli o názvu čerstvých produktů či složení
  zpracovaných produktů důsledně rozlišovat brusnici brusinku (Vaccinium vitis-idaea) a klikvu velkoplodou (Vaccinium macrocarpon) neboli “kanadskou brusinku”, které se mají označovat zákonnými názvy. Proto jsme změnili i název tohoto koncentrátu a na nových etiketách je již toto stanovisko respektováno. (Nejen v latinském názvu, ale i v některých dalších jazycích, např. v angličtině nebo slovenštině se rodový název uvedených 2 druhů neliší.)

  TO je bez přídavku barviv a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 10 dnů. Ze sirupu je možné připravit osvěžující nápoj s minerálkou a ledem. Složení: klikvová šťáva z koncentrátu z kanadských brusinek 45%, citronový koncentrát 0,5%, cukr. Pasterováno. Objem: 0,7 l. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • TO z květů černého bezu 

  TO je bez přídavku barviv a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 14 dnů. Ze sirupu je možné připravit osvěžující nápoj s minerálkou a ledem. Složení: extrakt z květů černého bezu, cukr, kyselina citrónová. Pasterováno. Objem: 0,7 l. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • TO z aronie a z jahod

  TO je bez přídavku barviv a konzervantů. Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 10 dnů. Zředením minerálkou a ledem připravite osvěžující ovocný nápoj. Složení: koncentráty z jahod a aronie, cukr, citronový koncentrát 1,5%, kyselina citronová. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Objem: 0,7 l. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  • TO bio ze smrkového jehličí se skořicí a s hřebíčkem

  Po otevření skladujte při teplotě 2 – 5°C a spotřebujte do 10 dnů. Složení: bio extrakt ze smrkového jehličí, bio třtinový cukr, bio citronový koncentrát, extrakt ze skořice a hřebíčku bio. Objem: 0,7 l. Pasterováno. Sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota 714 kJ / 168 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 42 g, z toho cukr 42 g, bílkoviny < 0,3 g, sůl < 0,03 g.

  Doplňkový prodej

  Bio semena jitrocele a ječmene

  Jitrocel, bio semena na klíčení nebo k setí (min. 8 g). Semena jsme vypěstovali na farmě Komárov.
  Návod k přípravě:
  Namočte do sklenice s pitnou vodou, kterou 2-3x denně vyměňte. Po několika
  dnech semena vyklíčí. Mladé klícící rostlinky jsou bohaté na vitaminy, enzymy, aminokyseliny, minerální
  látky a stopové prvky.
  Před konzumací propláchnete vodou. Klíčky je možné uchovat 1 – 2 týdny
  v chladničce. Skladujte v suchu a chladu.
  Doporučené užití: Použijte na ozdobení pečiva, polévek, do zeleninových nebo
  těstovinových salátů, do těsta pro domácí pečení chleba či jiného pečiva. Pro svou
  jemnou chuť jsou velmi vhodné jako doplněk stravy u dětských jídel. Mužete je
  použít i k přípravě čerstvé domácí zeleninové štávy.

  Semena ostropestřce

  Jejich užívání přispívá k detoxikaci organismu a podporuje normální činnost jater. Doporučené dávkování: 20 – 60 semen současně s jídlem důkladně rozkousat 2-3x denně po dobu několika týdnů až měsíců 2 -3 krát ročně.

  Přepravní nárazuvzdorné nafukovací obaly na láhve

  Přepravní ochranné obaly na láhve 0,7 l (o průměru asi 8 cm a výšce až 32 cm) a 0,2 l na láhve (např. o průměru 6 cm a výšce 14 cm) lze používat pro zasílání zboží, dárků, vzorků nebo i na nákupy.


  ORGANIC-BIO mezinárodní databáze

  ©  r.o.

  Naše zboží můžete objednat i přes MALL.CZ